Schmiedlova прави печеливша възвръщаемост

Публикувано в тенис

Снимка: Susan MullaneАнна Каролина Schmiedlova (СВК)

OSPREY, FL, USA: В тежък жребий в който участваха 11 играчи подредени вътре в WTA Top 100 2009, включително САЩ Open Четвъртфиналистка Мелани Удин, беше словашко втора семена Анна Каролина Schmiedlova който излезе победител.

Състезавайки се в нейните 11th кариера сингли крайни, Schmiedlova победи топ семена Марина Еракович 62 63 да спечелят първата си победа на турнира от април 2013 и осигури осмата титла в кариерата си.

Седмицата, много прекъснат от дъждовни условия, започна добре за Schmiedlova, които, на почивка от действия WTA Tour, се прави връщане към ITF Pro Circuit за първи път след загубата на финала на турнира $ 100,000 в Биариц, Франция през юли 2013, тъй като тя публикува 62 60 победа над American уайлд кард Jan Abaza.

Top семена Марина Еракович също дойде през първия кръг в два сета, печелейки 75 60, но Fallers в първия кръг, включени в горепосочения Oudin заедно с Дина и Виржини Разано Pfizenmaier, схемата пети и шести съответно.

Още две зърна паднаха в две кръгли с изходите на седми семена Петра Cetkovska от служебна победа и осми в схемата Юлия Глушко, които са загубили комплекта 62 и 61 двете страни на 64 втория сет победа и Schmiedlova беше късмет да не се присъединят към тях.

Матилде Йохансон изглеждаше да бъде на път да поднесе голяма разстроен, когато правите първия сет на мача им без загуба на игра преди словашката бори пътя си върнаха в мача, за да вземе следващите два сета 63 64.

Първите четири семената след това спечелиха удобно в полуфинала, въпреки че четвъртото семена Лурдес Домингес Лино го пуснете втория сет в нейна победа, но призна, само една игра в решаващия трети сет, за да се създаде среща с Schmiedlova.

И двата полуфинала влязоха далечината. Schmiedlova имаше труден конкурс с испанския си противник и едва претендира окончателно място в трета група 7-5 тайбрек победа като в същото време се бореше Еракович от набор надолу, за да се защити от Jana Cepelova и по този начин сложи край на словашките фенове с надеждата да видя техните единствени представители в изготвя се бием в мача за заглавие.

След дъждовния седмица вече издържа, на финала е играл за щастие в по-слънчеви условия. Schmiedlova взе първия сет за загубата на само два мача и допусна само три в секунда, за да приключи до първия си триумф в 12 месеца. Заглавието също помогна за издигане на 19-годишният в нов WTA кариерата сингли класацията на номер 66.